Poznaj

Nasz projekt

Bądź zdrowy i gotów na nowe wyzwania. Firma, pracownicy, klienci, dostawcy, napięty harmonogram działań oraz stres i osobista odpowiedzialność – jaki to ma wpływ na kondycję właściciela biznesu czy prezesa zarządu? Od czego zależy nasza osobista efektywność? I w jaki sposób możemy skutecznie zarządzać naszym zdrowiem?

nasi

eksperci

Specjalnie dla Ciebie, wspólnie z naszymi ekspertami, opracowaliśmy program warsztatów CEO’S Health. Dzięki nim pod okiem specjalisty poznasz w praktyce i nauczysz się stosować rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać kondycję w dobrej formie.

Każdy z naszych specjalistów jest najwyższej klasy profesjonalistą, którego umiejętności docenili przedsiębiorcy i kadra zarządzająca. To szczególnie ważne w biznesie, ponieważ nasi specjaliści również są przedsiębiorcami.

Założyciel projektu CEO’S Health. Przedsiębiorca i CEO kilku firm w Polsce i zagranicą. Prawnik z wykształcenia, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego (Studia Podyplomowe).

Uczestnik ponad 50 intensywnych szkoleń, kursów, warsztatów, konferencji z zakresu biznesu, negocjacji, sprzedaży oraz personalnej efektywności.

Podróżnik i pasjonata zdrowego stylu życia. Testujący w praktyce najbardziej efektywne metody utrzymania dobrej kondycji fizycznej i intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy przedsiębiorców oraz prezesów zarządów firm.

Dyplomowany logopeda medialny, specjalista terapii logopedycznej, trener emisji głosu, pedagog i wykładowca akademicki, doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego, członkini Polskiego Towarzystwa Logopedycznego, autorka warsztatów „SOS GŁOS”, „Z KULTURĄ JĘZYKA NA TY!” oraz książki „Konfrontacje literackie i językowe”, jak i wielu innych artykułów związanych z dziedzinami językoznawstwa i pedagogiki.

Prowadzi warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorców i prawników z zakresu wystąpień publicznych oraz przygotowania do konkursów oratorskich

Prelegentka ogólnopolskich i międzynarodowych konferencji, jak i organizatorka kilku z nich. Redaktorka i twórca tekstów naukowych, publicystycznych oraz użytkowych. Wieloletni wykładowca akademicki trójmiejskich uczelni, hołdujący praktyce.

Założycielka poradni dietetycznej Medicago. Magister dietetyki oraz magister farmacji. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz absolwentka Studiów Podyplomowych na wydziale Zdrowia Publicznego.

Specjalizuje się w dietoterapi i chorób układu pokarmowego oraz dietach eliminacyjnych, np. bezglutenowa, bezlaktozowa i inne.

Od wielu lat uczestniczy w szkoleniach i wykładach dotyczących żywności, terapii żywieniowej, interakcji pomiędzy lekami a żywnością, wpływu leków na przyswajalność składników odżywczych pożywienia i stanu odżywienia pacjenta.

Specjalista Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Naczyniowej. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1990. Drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, w roku 2003 zaś drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.

Prowadzi Klinikę ArtVein specjalizującą się w nowoczesnym i kompleksowym leczeniu choroby żylakowej kończyn dolnych.

Jest również współwłaścicielem Instytutu Babiana, w którym pełni rolę doradcy do spraw medycznych.

Od 1 lipca 2014 roku sprawuje funkcję Kierownika Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalach Wojewódzkich w Gdyni.

Laureat prestiżowej nagrody Biznesmen Roku 2014.

Doktor nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dermatologii, wenerologii oraz medycynie estetycznej. 
W 2008 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2009 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Kinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Doświadczenia kliniczne łączy z osiągnięciami naukowymi od samego początku kariery- tuz po studiach była wykładowcą Akademii Medycznej. 

Od wielu lat jest cenionym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jej prace oraz publikacje są cytowane w fachowym piśmiennictwie medycznym.

Obecnie swoje zainteresowanie kieruje przede wszystkim w praktykę w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz estetycznej. Aktualnie pracuje w Clinica Dermatologica w Gdańsku.

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie neurologii. Ukończył wiele prestiżowych staży, regularnie zdobywa wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, zjazdach i szkoleniach naukowych. Uzyskał wykształcenie także z zakresu medycyny manualnej. Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza przede wszystkim w kwestii schorzeń i dolegliwości związanych z kręgosłupem.

Aktualnie pracuje w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym REVIMED w Gdańsku. 

W oparciu o także o medycynę manualną prowadzi jest kompleksowe leczenie schorzeń bólowych kręgosłupa: bólów i zawrotów głowy, bólów karku, ramion, bólów krzyża, rwy barkowej oraz kulszowej, dyskopatii oraz bólów i drętwień kończyn.

Do kogo

kierujemy program

Warsztaty CEO’S Health kierujemy do przedsiębiorców – właścicieli firm, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz prezesów i dyrektorów zarządzających firm.