Nasze referencje

Scroll I

Bardzo cenimy komfort i dyskrecję naszych Klientów, jednak za zgodą niektórych uczestników poprzednich Warsztatów CEO’S Health możesz zapoznać się z ich opiniami. Najważniejszą dla nas referencją będzie jednak kontynuowanie przez Ciebie nabytych umiejętności z pełną świadomością tego, jaki mają one wpływ na Twoje zdrowie oraz efektywność zawodową.

opinie naszych uczestników

przebyli 4025 kilometrów

190
Spędzonych godzin

11
Fantastycznych uczestników

6
Trenerów i specjalistów

Referencje

Photo1

Wspaniałe miejsce, dobra atmosfera i ciekawa mieszanka dodatkowej wiedzy. Warsztaty są dobrym pomysłem na analizę swoich przyzwyczajeń, wymianę doświadczeń. Trzeba umieć otworzyć się na zmiany. Gorąco polecam!

Rafał Brzozowski

Współzałożyciel i Partner firmy doradztwa personalnego Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.

Oprócz rajskiego klimatu wyspy, pysznych, zdrowych posiłków i atrakcji turystycznych, udział w warsztatach to znakomity pomysł dla każdego, kto szuka odpoczynku, natchnienia oraz nowego spojrzenia na swój styl życia, zadbania również o siebie i swoje zdrowie.  A wszystko w cudownym miejscu, nad oceanem, w grupie ciekawych osób, które wspierają się i dzielą doświadczeniem, nie tylko biznesowym, ale w ogóle życiowym.

Estera Gabczenko

Wydawca portali Zatoka Piękna i Залив Красоты

W pewnym momencie przychodzą na myśl następujące przemyślenia: jeśli chcesz być zdrowym, zachować wydajność na odpowiednim poziomie, dobrze wyglądać – należy podjąć właściwą decyzję i spróbować odmienić swoje życie: trzeba zacząć sensownie się odżywiać, zwiększyć aktywność ruchomą, nauczyć się zarządzać stresem. W związku z powyższym oferta CEO’S Health była strzałem w 10-kę, ponieważ podczas wyjazdu w sposób przejrzysty zostały poruszone bardzo ciekawe i przydatne tematy, podparte ćwiczeniami.

Aleksander Dumański

COO Immersion VR

7 dni z CEO Health to dobry restart dla kolejnych wyzwań czekających w pracy i domu. Z dala od obowiązków i rodziny można przez kilka dni doświadczyć pozytywnego wpływu ćwiczeń i nauczyć się zdrowo odżywiać, a specjaliści w czasie wykładów potrafią otworzyć oczy. Kilka dni na Teneryfie to przede wszystkim dobre nawyki, które można zabrać do najbliższych i przyjaciół i zarażać ich najważniejszym bonusem wyjazdu – zdrowiem.

Piotr Drzewiecki

Przedsiębiorca

Pozwól sobie na chwilę dla Siebie, na chwilę która zatrzyma czas i przypomni o tym co jest ważne w życiu. Piękna przyroda i klimat Teneryfy, nowe znajomości oraz spora dawka wiedzy od ekspertów  w swoich dziedzinach pozwolą Ci ukształtować nowe nawyki żywieniowe oraz zdrowotne. Warsztaty pokażą Ci  proste kroki które poprowadzą Cię do najlepszej wersji Ciebie - zarówno pod kątem zdrowia jak i wyglądu byś mógł z łatwością osiągać zamierzone cele i marzenia.

Helena Gliwińska

Przedsiębiorca, handel międzynarodowy

Na początku do wyjazdu pochodziłem z pewną rezerwą ale i z ciekawością czym nas zaskoczy organizator. Zakres tematyczny bardzo mi odpowiadał, z ciekawością uczestniczyłem w warsztatach teoretycznych jak i praktycznych. W szczególności podobało mi się rozpoczynanie dnia gimnastyką o 6.30 z widokiem na ocean, było to bardzo energetyczne. W trakcie pobytu uzyskałem dużo informacji o produktach żywieniowych i ich wpływie na nasz organizm. Po powrocie stosuje się do tych zasad co w znaczący sposób zmieniło moje samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną. Dodatkową atrakcją, która uzupełniała wyjazd były ciekawe, wycieczki na których to mogliśmy poznać piękno Teneryfy. Czas jaki spędziłem na wyjeździe będę wspominał do końca życia.

Amadeusz Juszczak

Dyrektor Generalny, BIG AUTOHANDEL Sp. z o.o.

CEO's Health to jedyne w swoim rodzaju połączenie relaksu, esencjalnej wiedzy o zdrowiu i networkingu. Organizacja spotkań i eventów w ramach programu jest dynamiczna i dostosowana idealnie do potrzeb i wymagań właścicieli firm oraz kadry zarządzającej. Malownicza lokalizacja na Wyspach Kanaryjskich stanowi odskocznię od codziennej szarości miast i biura, a siła osobowości i zapał organizatora, Stanisława Gliwińskiego, każdego zarażą nową energią i siłą do działania. 

Jan Bijas

CEO, KIWI Marketing

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu