Bardzo cenimy komfort i dyskrecję naszych Klientów, jednak za zgodą niektórych uczestników poprzednich Warsztatów CEO’S Health możesz zapoznać się z ich opiniami. Najważniejszą dla nas referencją będzie jednak kontynuowanie przez Ciebie nabytych umiejętności z pełną świadomością tego, jaki mają one wpływ na Twoje zdrowie oraz efektywność zawodową.

przebyli 4025 kilometrów

Wspaniałe miejsce, dobra atmosfera i ciekawa mieszanka dodatkowej wiedzy. Warsztaty są dobrym pomysłem na analizę swoich przyzwyczajeń, wymianę doświadczeń. Trzeba umieć otworzyć się na zmiany. Gorąco polecam!

Oprócz rajskiego klimatu wyspy, pysznych, zdrowych posiłków i atrakcji turystycznych, udział w warsztatach to znakomity pomysł dla każdego, kto szuka odpoczynku, natchnienia oraz nowego spojrzenia na swój styl życia, zadbania również o siebie i swoje zdrowie.  A wszystko w cudownym miejscu, nad oceanem, w grupie ciekawych osób, które wspierają się i dzielą doświadczeniem, nie tylko biznesowym, ale w ogóle życiowym.

W pewnym momencie przychodzą na myśl następujące przemyślenia: jeśli chcesz być zdrowym, zachować wydajność na odpowiednim poziomie, dobrze wyglądać – należy podjąć właściwą decyzję i spróbować odmienić swoje życie: trzeba zacząć sensownie się odżywiać, zwiększyć aktywność ruchomą, nauczyć się zarządzać stresem. W związku z powyższym oferta CEO’S Health była strzałem w 10-kę, ponieważ podczas wyjazdu w sposób przejrzysty zostały poruszone bardzo ciekawe i przydatne tematy, podparte ćwiczeniami.

7 dni z CEO Health to dobry restart dla kolejnych wyzwań czekających w pracy i domu. Z dala od obowiązków i rodziny można przez kilka dni doświadczyć pozytywnego wpływu ćwiczeń i nauczyć się zdrowo odżywiać, a specjaliści w czasie wykładów potrafią otworzyć oczy. Kilka dni na Teneryfie to przede wszystkim dobre nawyki, które można zabrać do najbliższych i przyjaciół i zarażać ich najważniejszym bonusem wyjazdu – zdrowiem.

Pozwól sobie na chwilę dla Siebie, na chwilę która zatrzyma czas i przypomni o tym co jest ważne w życiu. Piękna przyroda i klimat Teneryfy, nowe znajomości oraz spora dawka wiedzy od ekspertów  w swoich dziedzinach pozwolą Ci ukształtować nowe nawyki żywieniowe oraz zdrowotne. Warsztaty pokażą Ci  proste kroki które poprowadzą Cię do najlepszej wersji Ciebie - zarówno pod kątem zdrowia jak i wyglądu byś mógł z łatwością osiągać zamierzone cele i marzenia.

Na początku do wyjazdu pochodziłem z pewną rezerwą ale i z ciekawością czym nas zaskoczy organizator. Zakres tematyczny bardzo mi odpowiadał, z ciekawością uczestniczyłem w warsztatach teoretycznych jak i praktycznych. W szczególności podobało mi się rozpoczynanie dnia gimnastyką o 6.30 z widokiem na ocean, było to bardzo energetyczne. W trakcie pobytu uzyskałem dużo informacji o produktach żywieniowych i ich wpływie na nasz organizm. Po powrocie stosuje się do tych zasad co w znaczący sposób zmieniło moje samopoczucie, kondycję fizyczną i psychiczną. Dodatkową atrakcją, która uzupełniała wyjazd były ciekawe, wycieczki na których to mogliśmy poznać piękno Teneryfy. Czas jaki spędziłem na wyjeździe będę wspominał do końca życia.

CEO's Health to jedyne w swoim rodzaju połączenie relaksu, esencjalnej wiedzy o zdrowiu i networkingu. Organizacja spotkań i eventów w ramach programu jest dynamiczna i dostosowana idealnie do potrzeb i wymagań właścicieli firm oraz kadry zarządzającej. Malownicza lokalizacja na Wyspach Kanaryjskich stanowi odskocznię od codziennej szarości miast i biura, a siła osobowości i zapał organizatora, Stanisława Gliwińskiego, każdego zarażą nową energią i siłą do działania.